Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zemedelske stroje neuveden

Nalezeno:    10 produktů

Mega traktory - Úžasné traktory a další zemědělské stroje! - neuveden

Publikace: Mega traktory - Úžasné traktory a další zemědělské stroje! - neuveden. Poznejte nejúžasnější traktory! Vítejte v úžasném světě mega traktorů! Poznejte ohromující stroje od velikánských kombajnů a řezaček ke sběracím lisům a spoustě další mechanizace! S pomocí krátkých textů a perfektně vyvedených ilustrací se o nich dozvíte úplně všechno, aby z vás byli praví odborníci. Navíc si s nimi užijete spoustu zábavy! Pssst - táta určitě taky! Publikace: Mega traktory - Úžasné traktory a další zemědělské stroje! - neuveden.

Zemědělské stroje - Didaktické omalovánky - neuveden

Publikace: Zemědělské stroje - Didaktické omalovánky - neuveden. Didaktické omalovánky zemědělských strojů, sešit obsahuje 16x omalovánku o rozměru A4. O každé předloze se dozvíte zajímavé informace a ještě navíc vždy jednu zajímavost. Publikace: Zemědělské stroje - Didaktické omalovánky - neuveden.

Zemědělské stroje - Didaktické omalovány - neuveden

Didaktické omalovánky zemědělských strojů, sešit obsahuje 16x omalovánku o rozměru A4. O každé předloze se dozvíte zajímavé informace a ještě navíc vždy jednu zajímavost.

Skládanka - Auta - neuveden

Barevné leporelo s mnoha barevnými fotografiemi. Děti zde najdou nejznámější auta a stroje. Osobní auta, malá nákladní auta a transportéry, silná závodní auta, silná přepravní auta, nákladní auta se sklápěčkou, speciální auta, hasičská auta, zemědělské stroje, nakladače a zvedáky, bagry, stroje na opravu silnic, a historická auta

ROTO Stavebnice 4v1 Farm, 147 dílků - neuveden

Publikace: ROTO Stavebnice 4v1 Farm, 147 dílků - neuveden. Zemědělské stroje. ROTO 4v1 - 147 dílků nabízí různé možnosti kombinací a dotváření jednotlivých modelů. Libovolně kombinovatelné s dalšími stavebnicemi ROTO. Vyrobeno v ČR z vysoce kvalitních plastů. Publikace: ROTO Stavebnice 4v1 Farm, 147 dílků - neuveden.

ROTO Stavebnice 9v1 Farm, 265 dílků - neuveden

Publikace: ROTO Stavebnice 9v1 Farm, 265 dílků - neuveden. Zemědělské stroje. ROTO 9v1 - 265 dílků nabízí různé možnosti kombinací a dotváření jednotlivých modelů. Libovolně kombinovatelné s dalšími stavebnicemi ROTO. Vyrobeno v ČR z vysoce kvalitních plastů. Publikace: ROTO Stavebnice 9v1 Farm, 265 dílků - neuveden.

Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden

svět techniky. Poznáváním obrázků a jejich pojmenováváním si postupně rozvíjí slovní zásobu. Z leporel se dá vytvořit také zábavná skládačka. Moji chytrou knihovničku Auta, lodě, letadla tvoří knížečky s názvy Letadla, Na sněhu, Rychlá pomoc, Stavební stroje, Zemědělské stroje, Lodě, Náklaďáky, Auta.

Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden

Publikace: Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden. svět techniky. Poznáváním obrázků a jejich pojmenováváním si postupně rozvíjí slovní zásobu. Z leporel se dá vytvořit také zábavná skládačka. Moji chytrou knihovničku Auta, lodě, letadla tvoří knížečky s názvy Letadla, Na sněhu, Rychlá pomoc, Stavební stroje, Zemědělské stroje, Lodě, Náklaďáky, Auta. Publikace: Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden.

Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden

Publikace: Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden. Soubor obsahuje osm malých leporel s poutavými barevnými obrázky rozmanitých dopravních prostředků. Děti od jednoho roku se hravou formou seznámí se zajímavými vozidly a nadchne je svět techniky. Poznáváním obrázků a jejich pojmenováváním si postupně rozvíjí slovní zásobu. Z leporel se dá vytvořit také zábavná skládačka. Moji chytrou knihovničku Auta, lodě, letadla tvoří knížečky s názvy Letadla, Na sněhu, Rychlá pomoc, Stavební stroje, Zemědělské stroje, Lodě, Náklaďáky, Auta. Publikace: Moje chytrá knihovnička - Auta, lodě, letadla (8 leporel) - neuveden....

Marečku, podejte mi pero DVD (remasterovaná verze) - neuveden

Publikace: Marečku, podejte mi pero DVD (remasterovaná verze) - neuveden. V rámci zvyšování kvalifikace si stárnoucí mistr v továrně na zemědělské stroje Jiří Kroupa musí dodělat maturitu, aby mohl zůstat ve funkci. Společně s dalšími studenty středního věku tak usedá ve večerní škole do stejné lavice, ve které přes den sedí jeho dospívající syn. Průběžné výsledky jsou ale nevalné. Aby však šéfovské místo v modernizovaném provozu nezískal patolízal Hujer, musí Kroupa starší napnout všechny síly... Publikace: Marečku, podejte mi pero DVD (remasterovaná verze) - neuveden.