Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zlaty privesek se jmenem ditete

Nalezeno:    5 produktů

Eppi Zlatý náhrdelník se jménem Amael N40818

luxusní módní doplněk i dárek s prvkem symboliky. ideální přívěsek k vrstvení nebo jako jemný solitér. vyberte si ze 3 stylů písma. Před samotnou výrobou s vámi design nápisu ještě potvrdíme..

Eppi Zlatý přívěsek matka a dítě s rubínem a diamantem Jalila P35706

Vaše srdce je navždy spojeno se srdcem vašeho dítěte. A právě toto spojení je jedním z nejkrásnějších na světě. Noste u srdce přívěsek ze zlata, který symbolizuje pouto mezi matkou a dítětem a je zdobený rudým rubínem a třpytivým diamantem. Připomeňte si s každým pohledem, že mateřská láska je tou nejkrásnější.

Eppi Zlatý přívěsek matka a dítě s morganitem a diamantem Niceser P35014

Pastelově růžový morganit, diamant a nejcennější kov ze všech. Taková kombinace je příslibem unikátního šperku sama o sobě, ale co teprve, když se inspiruje spojením matky a dítěte? Vznikne zlatý šperk plný něhy a nekonečné lásky, který je jako stvořený k vyjádření hloubky vzájemného pouta. Jednoduše dokonalý dárek pro matku i dceru.

Teepee Zlatý hrášek teepee + podložka

Teepee Zlatý hrášek rozzáří interier dětského pokojíčku. Ideální pro Vaše dítě v každém ročním období! Lze jej použít v interiéru, na terase, balkonu nebo i na zahradě. Do teepee se vejde nejen dítě, ale i rodič, který ochotně přečte pohádku na dobrou noc. Stan je lehký a snadno se složí, takže jej lze lehce přenášet a přestavovat. Skládá se ze dvou barevných látek. Má okouzlující okýnko a zavazovací okenice. Uvnitř má 2 kapsy pro uchování pokladů Vašeho dítěte. Dekorativní přívěsek k teepee ZDARMA! K teepee doporučujeme zakoupit podložku, která zaručí větší stabilitu. Rozměry: výška tyčí: 180 cm

DESIGN LETTERS Stříbrný přívěsek Design Letters – E, stříbrná barva, kov

DESIGN LETTERS Stříbrný přívěsek Design Letters – E, stříbrná barva, kov. Vytvořte si šperk přesně podle svého stylu s Design Letters a jejich písmeny Archetypes. Písmo bylo ručně navrhnuto v roce 1937 dánským architektem Arnem Jacobsenem a abeceda byla určena pro městskou radnici v Aarhus, tedy město, které je druhým největším v Dánsku. Písmo se zde stále používá a vy jej díky Design Letters můžete hrdě nosit na krku. Písmeno "E" je z ručně leštěného stříbra (925/1000), má tedy perfektní lesk a hladký povrch. Vykouzlete pro sebe, pro přítelkyni, maminku nebo třeba kamarádku dárek, který bude opravdu ušitý na míru! Ať už vytvoříte řetízek s vašimi iniciály nebo jménem vašeho dítěte, šperk j...