Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zubni kartacky tepe

Nalezeno:    237 produktů

TePe zubní kartáček Mini s potiskem x-soft 382610

Oblíbené zubní kartáčky TePe s potiskem pro nejmenší ve věku 0 až 3-4 let.

TePe Select x-soft zubní kartáček 1ks

TePe zub.kart. Select x-soft 322110 Kvalitní zubní kartáčky TePe skvěle padnou do ruky a dostanou se i do těžko přístupných míst ústní dutiny.

TePe Colour Select soft zubní kartáček 2+1ks

TePe Colour Seelct soft zubní kartáček 2 + 1 Zubní kartáčky TePe Select soft s barevnými vlákny v rodinném balení 2+1. Střední trojúhelníková hlavice s 1700 soft vlákny.

TePe Select Colour Soft zubní kartáček, modrá vlákna, v sáčku

Oblíbený kartáček se střední, trojúhelníkovou hlavicí, vlákny soft, rovným zástřihem a plochým držátkem. Počet vláken 1 700. V nabídce je široká barevná škála. Baleno v sáčku.Zubní kartáčky TePe Select Colour soft s barevnými vlákny. Střední trojúhelníková hlavice, 1 700 soft vláken, rovný zástřih a ploché držátko. Sklon hlavice kartáčku lze perfektně přizpůsobit k čištění. Stačí hlavici kartáčku s krčkem nahřát v horké vodě a následně ohnout krček do požadované polohy.

TePe Supreme Soft zubní kartáčky, 3+1 zdarma

Zubní kartáček se středně velkou hlavicí osazenou 2400 jemnými vlákny ve dvou délkách a profilech pro perfektní odstranění nečistot a zubního plaku.Kartáček na zuby TePe Supreme softmá středně velkou hlavicije osazen 2400 jemnými vlákny z PBTkratší cylindrická vlákna čistí povrch zubů a odstraňují zubní plakdelší kónická vlákna lépe čistí mezizubní prostory a dásňový žlábekrukojeť má speciální plochu pro oporu palceje vhodný pro čištění fixních rovnátekPoužití: Sklon hlavice kartáčku lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Stačí kartáček nahřát v horké vodě a následně krček ohnout do požadované polohy. Upozornění: Do poznámky v objednávce prosím uveďte, o kterou barevnou variantu...

TePe Select Soft zubní kartáčky, 4+2 zdarma

Oblíbený kartáček na zuby se středně velkou trojúhelníkovou hlavicí, plochou rukojetí a měkkými vlákny s rovným zástřihem v decentním jednobarevném provedení.Zubní kartáček TePe Select softmá středně velkou trojúhelníkovou hlavicije osazen 1700 měkkými vlákny s lékaři doporučovaným rovným zástřihemje opatřen plochou rukojetí pro správný úchoprukojeť má decentní jednobarevné provedení Obsah: výhodné balení 4 + 2 zdarma Použití: Sklon hlavice kartáčku lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Stačí kartáček nahřát v horké vodě a následně krček ohnout do požadované polohy. Upozornění: Do poznámky v objednávce prosím uveďte, o kterou barevnou variantu kartáčku máte zájem. Vynasnažíme ...

TePe zubní kartáčky Colour Compact 3+1ks

TePe zubní kartáčky Colour Compact 3+1 Nejoblíbenější řada zubních kartáčků TePe Compact x-soft v novém designu, s 2760 soft vlákny a malou trojúhelníkovou hlavicí. Velmi dobře se drží.

TEPE zubní kartáčky Colour Soft 3-pack (3 kusy)

Zubní kartáček s trojúhelníkovou hlavicí 3 ks.

TEPE Kids ZOO Extra Soft dětské zubní kartáčky 4 ks/bal.

Popis TePe K Select Compact ZOO, soft, zubní kartáčky pro děti. Oblíbené veselé zubní kartáčky. Malá hlavice snadno dosáhne do všech těžko dostupných ploch a extra měkká vlákna jsou velmi šetrná k dásním. Obrázek je pouze ilustrativní.

TePe zubní kartáčky Colour Compact 3+1 332482

TePe Colour Compact je zubní kartáček, který má různé varianty sytých barev. Patří mezi nejoblíbenější z řady TePe kartáčků. Vršek kartáčku lze po nahřátí ohýbat do různých úhlů. Balení kartáčků obsahuje 3 plus 1 kartáček zdarma. Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

TePe Mini Compact x-soft zubní kartáčky 2+1 zdarma

TePe Mini Compact x-soft zubní kartáčky 2+1 zdarma Dětský zubní kartáček TePe Soft s malou trojúhelníkovou hlavicí, rovným zástřihem vláken, plochým držákem a pevností vláken x-soft.

TePe Mini Compact x-soft zubní kartáčky 2+1 382210

TePe Mini Compact x-soft jsou dětské zubní kartáčky s rovným zástřihem. Ploché držátko je vhodné pro dětské malé ruce. Kartáčky mají 6 barevných provedení s motivy zvířátek. Balení obsahuje 2 plus jeden kartáček zdarma.  Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

TePe Box s mezizubními kartáčky

Kromě klasických kartáčků TePe si můžete vybrat mezizubní kartáčky s extra jemnými vlákny s názvem Soft anebo verzi s prodlouženou rukojetí, která se jmenuje Angle. Jak kartáčky vypadají a která verze je pro Vás nejlepší se dozvíte v článku o mezizubních kartáčcích TePe. Jak na velikost kartáčku Mezizubní kartáčky TePe jsou k dostání v devíti různých velikostech. Vybrat správnou velikost Vám pomůže zubní lékař nebo dentální hygienistka. Vybrat si ale můžete i sami, stačí si zakoupit sadu mezizubních kartáčků, která obsahuje všechny velikosti. Jak poznat správnou velikost? Ideálně velký mezizubní kartáček je ten, který projde ztuha, ale samozřejmě ho do mezizubí nesmíte zasouvat silou. Me...

TePe Select ultra soft 6 ks

Oblíbený kartáček na zuby se středně velkou trojúhelníkovou hlavicí, plochou rukojetí a extra měkkými vlákny s rovným zástřihem v decentním jednobarevném provedení.Zubní kartáčky TePe Select x-softmá středně velkou trojúhelníkovou hlavicije osazen 2500 extra měkkými vlákny s lékaři doporučovaným rovným zástřihemje opatřen plochou rukojetí pro správný úchopv nabídce je široká škála barevObsah: 6 ks Použití: Sklon hlavice kartáčku lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Stačí kartáček nahřát v horké vodě a následně krček ohnout do požadované polohy. Upozornění: Do poznámky v objednávce prosím uveďte, o kterou barevnou variantu kartáčku máte zájem. Vynasnažíme se, ale bohužel její ...

TePe zubní kartáček select soft

Švédské kartáčky s měkkými štětinami a menší hlavicí pro dokonalé čištění zubů a dásní.