Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Zubni pasta rembrandt plus

Nalezeno:    50 produktů

Carlotherm Plus zubní pasta nepěnivá 100g

Carlotherm Plus zubní pasta nepěnivá 100g Zubní pasta nepěnivá s přísadou pravé karlovarské vřídelní soli, která má mimořádné čistící účinky a je doporučována hlavně kuřákům. Bez obsahu fluoru.

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 75ml

Elmex Sensitive Plus zubní pasta 75ml Zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. Obsahuje vysoce účinný aminfluorid, který na zubovině vytváří ochrannou vrstvu, umožňující zastavit bolestivé podněty. Aminfluorid rovněž zajišťuje ochranu před kazy zubních krčků.

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks tuba byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. V případě, že máte problémy se zvýšenou citlivostí zubů např. při pití teplých či studených nápojů, je Elmex Sensitive Plus pro vás nejvhodnější.

Carlotherm Plus zubní pasta nepěnivá 100g

Carlotherm Plus je karlovarská zubní pasta, která čistí, osvěžuje, desinfikuje a zabraňuje tvorbě zubního kazu. Přítomnost extraktů z léčivých rostlin působí proti tvorbě bakteriálního povrchu, který je příčinou zánětu dásní. Díky přídavku karlovarské vřídelní soli má mimořádné čistící účinky a je doporučována zejména kuřákům. Vhodné pro osoby s alergií na fluor.Karlovarská kosmetika je známá především tím, že ve svých výrobcích hojně využívá darů přírody. Splňuje nejnáročnější požadavky spotřebitelů jak z hlediska kvality, tak i z hlediska přijatelné cenové relace.

Carlotherm Plus zubní pasta nepěnivá 100g

Tato zubní pasta neobsahuje fluor a je mimořádně účinná díky obsahu karlovarské minerální vřídelní soli a antibakteriální složky.

Splat White Plus zubní pasta 100ml

Spodní hranice věkového omezení: 7 let Druh balení: Krabice Standardizovaná značka: Splat

CURAPROX Perio Plus+ Support Zubní pasta 75ml

CURAPROX Perio Plus+ Support zubní pasta 75 ml Zubní pasta Support bez SLS (laurylsulfát sodný) s ochrannou funkcí pro zuby a dásně je ideální pro použití v kombinaci s ústní vodou Perio Plus+.

APAGARD M-plus zubní pasta, 125 g

APAGARD M-plus zubní pasta s hydroxyapatitem zpevňujícím zubní sklovinu. Proti zubnímu kazu, přecitlivělosti zubů a pro přirozeně bílé zuby. APAGARD M-plus zubní pastaHydroxyapatit vyvinutý japonskou společností Sangi remineralizuje a obnovuje hustotu a hladký povrch zubní skloviny třemi způsoby: 1. navázáním a odstraněním zubního plaku a bakterií, 2. opravou a vyplněním drobných narušení (mikrodefektů), 3. obnovou demineralizovaných ploch (například v místě počínajících zubních kazů). Zubní pasta má jemnou mátovou příchuť. Neobsahuje fluoridy ani abraziva. Vyrobeno v Japonsku. Obsah: 125 g

Zubní pasta Theramed Complete Plus -Dovoz Německo!

NA OBJEDNÁNÍ!! Dovoz Německo! Zubní pasta Theramed Complete Plus s 3-krát aktivnější dokonalou ochranou. Zajišťuje komplexní ústní hygienu, zabraňuje vzniku zubního kazu a plaku. Obnovuje zubní sklovinu a je účinnou prevencí zubního kamene. Velmi oblíbená zubní pasta s praktickým dávkovačem. Dovoz Německo. Obsah: 100ml Možnost osobního odběru je: Praha 4 - Chodov, Háje, Jižní město nebo Praha 10 - Hostivař, Malešice, Štěrboholy...

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml Efektivní bělicí pasta obsahuje Sp.White system® pro bezpečné bělení, papain, bioaktivní vápník a ionty draslíku na citlivé zuby. Vhodné pro kuřáky, milovníky kávy a čaje. Bělicí efekt 1,5 tónu za 4 týdny. Ionty fluoridu účinně chrání před zubním kazem.

Zubní pasta Theramed Complete Plus 2v1 - Německo!

NA OBJEDNÁNÍ!! Dovoz Německo! Zubní pasta Theramed Complete Plus 2v1 je kombinace zubní pasty s fluoridem a antibakteriální ústní vody. Kompletní ochrana proti zubnímu kazu a plaku. Ochraňuje dásně, poskytuje zářivě bílé zuby a svěží dech. Klinicky testováno. Dovoz Německo. Obsah: 75ml SKLADEM, na nic nečekáte, ihned k odeslání! Možnost osobního odběru je: Praha 4 - Chodov, Háje, Jižní město nebo Praha 10 - Hostivař, Malešice, Štěrboholy...

Colgate Total Zubní Pasta 75ml: PLUS INTERDENTALREINIGUNG

Colgate Total Zubní Pasta 75ml: PLUS INTERDENTALREINIGUNG. Zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní.

SPLAT Professional WHITE PLUS zubní pasta 100ml

Zubní pasta obsahující systém pro bezpečné bělení Sp.White system, díky kterému se zuby stávají bělejší o 1,5 tónu během čtyřtýdenního používání. Ionty draslíku snižují citlivost zubů a ionty fluoridu účinně chrání před zubním kazem. Přírodní antibakteriální přísady zabraňují tvorbě zubního plaku a podporují svěží dech.

Elmex Sensitive Plus zubní pasta, zelená, 75 ml

Zubní pasta s aminfluoridy, minimálně abrazivní. Vysoká účinnost proti zubnímu kazu, velice vhodná pro citlivé krčky. Obsah 75 ml, RDA30.Elmex Sensitive Plus zubní pasta - zelená. Zubní pasta s aminfluoridy, minimálně abrazivní. Vysoká účinnost proti zubnímu kazu, velice vhodná pro citlivé krčky. Obsahuje Aminfluorid (Olaflur) 0,14%F RDA30 Nevhodné pro děti do 7 let. Obsah: 75 ml

-->